VAVO Lyceum Twente

Informatieavond maandag 1 juli 2024


Ben jij er ook bij? Maandag 1 juli 2024 organiseren wij een informatie avond met een ronde om 19:00 uur en een ronde om 20:00 uur.

Wat je kunt verwachten?

Tijdens de deze avond staat ons team voor je klaar om je te voorzien van nadere informatie waar jij interesse in hebt: mavo, havo of vwo. Daar krijg je alle info over de trajecten en zijn docenten aanwezig om vragen te stellen. Even rondkijken in het gebouw? Ook dat is natuurlijk mogelijk!

We zien je graag op maandag 1 juli 2024!

Heb je een vraag voor ons? Neem dan gerust contact op.

18 jaar of ouder? Haal je diploma of certificaat mavo, havo of vwo in 1 of 2 jaar!


Check of het VAVO Lyceum van Twente iets voor jou is!


Benieuwd of het VAVO Lyceum geschikt is voor jou?

Het maakt niet uit wat je achtergrond is. Of je nou een laatbloeier bent, of met leervragen of -problemen zit. Het VAVO Lyceum is er voor iedereen die een diploma of certificaten wil halen en niet meer terecht kan op het reguliere voortgezet onderwijs.

We bieden trajecten op maat, met allerlei onderwijsvormen. Klassikale lessen met instructies en (examen)trainingen, zelfstandig werken onder begeleiding of online werkvormen via een elektronische leeromgeving.

We kijken samen welke manier van lesgeven past bij jou, zodat je zo snel mogelijk klaar bent voor je examen!

Deze leerlingen gingen je voor:

Wij, en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden. Door op "accepteren" te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in ons Privacyverklaring. Kies je "weigeren", dan gebruiken we alleen functionele cookies.