VAVO Lyceum Twente

Hoe doen we dat?

Wij bieden ons onderwijs op verschillende manieren aan. De basis bestaat uit lessen, instructies en examentrainingen door vakdocenten in de klas. Daar kunnen extra leersituaties bijkomen, zoals zelfstandig werken onder begeleiding, extra opdrachten of werken via de elektronische leeromgeving. Samen met onze leerlingen kijken wij welke mix het beste past. We verwachten 100% aanwezigheid van onze leerlingen.

👇

Dit zijn échte verhalen van leerlingen van het Vavo Lyceum

Ieder traject is maatwerk en geen verhaal is hetzelfde. Lees hier bijzondere verhalen van het VAVO Lyceum van Twente.

Lees de verhalen
Geslaagd!

1.600+
diploma's behaald

Damir

leerling Damir

Wij, en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden. Door op "accepteren" te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in ons Privacyverklaring. Kies je "weigeren", dan gebruiken we alleen functionele cookies.